Najpopularniejsze gry w kasynach internetowych

post-img

Ponieważ kasyna internetowe to ostatnio bardzo modny temat, i ja również dorzucę swoje spostrzeżenia. Dziś będzie więc o tym, jakie gry są w kasynach online najpopularniejsze. Oczywiście, zapewne domyślacie się, że są to odpowiedniki najpopularniejszych gier hazardowych na żywo... I nie mylicie się!

Do najpopularniejszych gier hazardowych online należą więc:

  • ruletka amerykańska

  • black jack

Specjalnie dla tych, których te nazwy nic nie mówią albo którym „gdzieś coś dzwoni, ale nie wiedzą w którym kościele”, postaram się pokrótce te trzy gry scharakteryzować. Być może dzięki mojemu opisowi ktoś się skusi, aby zagrać? Osobiście polecam!

Vazhnost'-tempa-igry-v-kazino (2)

W blackjacka gra się trochę inaczej niż w innych grach, bo grcze nie grają przeciwko sobie, lecz przeciw rozdającego, czyli na przykład przeciwko krupierowi. Celem gracza jest dopieranie kart aż do momentu osiągnięcia 21 punktów w rozdaniu lub najbliższej liczbie 21 punktów, ale bez jej przekraczania. Blackjack jest wtedy, gdy dwie pierwsze karty gracza są równe 21. Wygrywa się, jeżeli ma się 21 albo liczbę bliższą 21 niż rozdający. Natomiast jeśli gracz ma więcej niż 21, to przegrywa. Na koniec tego krótkiego objaśnienia, najważniejsza sprawa, czyli punktowanie kart – asy liczy się jako 1 lub 11, figury – jako 10, natomiast pozostałe karty zgodnie ze swoją wartością liczbową.

Natomiast jeżeli chodzi o ruletkę amerykańską, to stawia się zakłady przeciwko kasynu obstawiając daną liczbę spośród trzydziestu ośmiu pól (jest 36 liczb oraz 0 i 00). Wygrana zależy od miejsca spoczynku kulki oraz, rzecz jasna, od postawionego zakładu. Zasady tej gry są tak banalne, że chyba każdy je zna i nie trzeba ich tłumaczyć.

Oczywiście, jako trzecią najpopularniejszą w internetowych kasynach grę można wymienić wszelkiego rodzaju automaty. Zapewne każdy się już domyśla jak się gra – wystarczy w automacie umieścić żetony i po prostu pociągnąć za wajchę, a w wersji internetowej – kliknąć w przycisk, i czekać na wynik. Jeśli symbole, które otrzymamy, ułożą się w jednej linii, to się wygrywa.